Rapperswil Jona Lakers – EHC Kloten Flyers ( Hokej- Liga Szwajcarska – 19-45) Al-Sadd – Al-Arabi (Qatar Stars League 17-30)
grudnia 24

SKA St. Petersburg – Traktor Chelyabinsk

typ:1
kurs:1,65
buk:bah FT (4-1)

Analiza

SKA St. Petersburg – Ten zespół chyba już powoli zapomniał jak jego własna Hala wygląda, ponieważ nie grali na własnej Tafli od 4 spotkań.A ostatnie spotkanie na ich terenie odbyło  się w Listopadzie. Dzisiaj ich przeciwnikiem będzie Traktor Chelyabinsk, który zajmuje 8 miejsce w lidze przypomnę ,że zespól gospodarzy zajmuje 6 miejsce. Więc zapowiada się bardzo wyrównany i ciekawy mecz. Gospodarze bardzo dobrze spisują się u siebie w tym sezonie zanotowali tylko 3 porażki i aż 13 zwycięstw. Po takiej długiej przerwie od własnej Tafli będą dzisiaj będą chcieli u siebie zaprezentować z dobrej strony i pokazać kibiców piękny, skuteczny i szybki Hokej
Traktor Chelyabinsk – Ostatni mecz na wyjeździe rozegrali miesiąc w temu, więc było to bardzo dawno. Granie przez 5 kolejek rzędu u siebie mocno podbudowało zespół szczególnie punktowo, ponieważ u siebie im idze lepiej a co za tym idze częściej wygrywali i dlatego awansowali, aż na 8 miejsce. Dzisiaj po takiej długiej przerwie gry u siebie będą musieli w końcu zagrać mecz na  wyjeździe i myślę ,że trudno będzie im się przestawiać na grę bardziej z kontry.

Dzisiaj Gospdoarze zaatakują pewnie od początku meczu i będą nadawać ton ,aż do końca spotkania.Swoją przewagę będą na pewno chcieli udowodnić skuteczną grą i dzisiaj moim zdaniem strzelą dużo bramek i mało Stracą. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy.

Autor admin \\ tagi: , , ,